€ 20,00
LENOVO Thinkpad X13 Yoga
Zeer goede staat
€ 449,00 Incl. BTW
€ 371,07 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 16 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | INTEL UHD GRAPHICS COMET LAKE |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i5 |
| Processor generatie | 10de gen. |
| Processor | 10310U 1.7 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 13.3 inch |
| Touchscreen | Ja |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Nee |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 1 |
| USB C | 2 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Ja |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BES |
| Overstickerd toetsenbord | Ja |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 21.90 cm x 31.04 cm x 1.59 cm |
| Gewicht | 1.25 kg |
Omschrijving
De LENOVO Thinkpad X13 Yoga is een compacte en uiterst flexibele 13.3 inch 2-in-1 laptop, uitgerust met een 10e generatie Intel Core i5-processor en Windows 11 Pro. Dankzij het 360-graden scharnier en het Full HD-touchscreen schakelt u moeiteloos tussen laptop-, tent- en tabletmodus.
Toepassingen:
Hybride gebruik: Het omklapbare ontwerp maakt dit toestel ideaal voor zowel interactieve lessen als presentaties en het maken van digitale aantekeningen.
Vloeiende prestaties: Met 16 GB RAM en een i5-processor biedt deze laptop voldoende kracht voor intensief multitasken en het gelijktijdig draaien van verschillende applicaties.
Connectiviteit: Voorzien van HDMI, DisplayPort en twee USB-C poorten, waardoor u eenvoudig verbinding maakt met externe schermen en diverse accessoires.
Toepassingen:
Hybride gebruik: Het omklapbare ontwerp maakt dit toestel ideaal voor zowel interactieve lessen als presentaties en het maken van digitale aantekeningen.
Vloeiende prestaties: Met 16 GB RAM en een i5-processor biedt deze laptop voldoende kracht voor intensief multitasken en het gelijktijdig draaien van verschillende applicaties.
Connectiviteit: Voorzien van HDMI, DisplayPort en twee USB-C poorten, waardoor u eenvoudig verbinding maakt met externe schermen en diverse accessoires.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieLENOVO Thinkpad X13 Yoga
Voeg een nieuwe verlanglijst toe






















