€ 75,00
DELL Vostro 15 3530
Zeer goede staat
€ 709,00 Incl. BTW
€ 585,95 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 16 GB |
| Opslagcapaciteit | 512 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | INTEL IRIS XE GRAPHICS |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i7 |
| Processor generatie | 13de gen. |
| Processor | 1355U 1.7 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 15.6 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Ja |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 2 |
| USB 3 | 1 |
| USB C | 1 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Ja |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Qwerty |
| Keyboard | US INT |
| Overstickerd toetsenbord | Nee |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 23.55 cm x 35.85 cm x 1.75 cm |
| Gewicht | 1.66 kg |
Omschrijving
De DELL Vostro 15 3530 is een krachtige 15,6 inch laptop, uitgerust met een 13e generatie Intel Core i7-processor en Windows 11 Pro. Dit model onderscheidt zich door de toevoeging van een NVIDIA GeForce MX550 grafische kaart, wat zorgt voor extra grafische rekenkracht in een functioneel ontwerp.
Toepassingen:
Vlotte grafische prestaties: Dankzij de GeForce MX550 videokaart is deze laptop beter bestand tegen lichte foto- en videobewerking en grafisch intensievere applicaties.
Efficiënte multitasking: De combinatie van de i7-processor en de snelle 512 GB SSD zorgt voor een zeer snelle opstarttijd en vloeiende prestaties bij het gelijktijdig draaien van meerdere programma's.
Connectiviteit: Voorzien van een LAN-poort voor stabiel bedraad internet, een HDMI-poort en diverse USB-aansluitingen (waaronder USB-C) voor al uw randapparatuur.
Toepassingen:
Vlotte grafische prestaties: Dankzij de GeForce MX550 videokaart is deze laptop beter bestand tegen lichte foto- en videobewerking en grafisch intensievere applicaties.
Efficiënte multitasking: De combinatie van de i7-processor en de snelle 512 GB SSD zorgt voor een zeer snelle opstarttijd en vloeiende prestaties bij het gelijktijdig draaien van meerdere programma's.
Connectiviteit: Voorzien van een LAN-poort voor stabiel bedraad internet, een HDMI-poort en diverse USB-aansluitingen (waaronder USB-C) voor al uw randapparatuur.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieDELL Vostro 15 3530
Voeg een nieuwe verlanglijst toe























