€ 20,00
LENOVO Thinkstation P340 Sff
€ 849,00 Incl. BTW
€ 701,65 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 32 GB |
| Opslagcapaciteit | 512 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | NVIDIA QUADRO P1000 MOBILE 4GB GDDR5 |
| Webcam | Nee |
| Processor type | CORE i7 |
| Modeltype | SFF SL |
| Processor | 10700 2.9 GHz |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Ja |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 2 |
| USB 3 | 6 |
| USB C | 1 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Ja |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Nee |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 30.97 cm x 9.25 cm x 33.95 cm |
| Gewicht | 5.65 kg |
Omschrijving
De Lenovo Thinkstation P340 SFF is een compact workstation (Small Form Factor) dat indrukwekkende rekenkracht combineert met een ruimtebesparend ontwerp. Uitgerust met een 10e generatie Intel Core i7-processor (8 cores), 32 GB RAM en een dedicated NVIDIA Quadro P1000 (4 GB) grafische kaart, is deze machine ontworpen voor professionals die nood hebben aan ISV-gecertificeerde prestaties zonder de omvang van een traditionele tower.
Toepassingen:
Ontwerp en engineering (CAD): Uitermate geschikt voor AutoCAD, SolidWorks en 2D/3D-modelleringssoftware dankzij de stabiliteit van de Quadro-drivers.
Intensieve multitasking: Met 32 GB werkgeheugen verwerkt dit systeem moeiteloos zware data-analyses, virtualisatie en het gelijktijdig draaien van meerdere veeleisende zakelijke applicaties.
Ruimte-efficiëntie: Het SFF-formaat past perfect op compacte werkplekken, terwijl het toch volledige connectiviteit biedt, waaronder USB-C en meerdere DisplayPort-uitgangen voor opstellingen met meerdere schermen.
Toepassingen:
Ontwerp en engineering (CAD): Uitermate geschikt voor AutoCAD, SolidWorks en 2D/3D-modelleringssoftware dankzij de stabiliteit van de Quadro-drivers.
Intensieve multitasking: Met 32 GB werkgeheugen verwerkt dit systeem moeiteloos zware data-analyses, virtualisatie en het gelijktijdig draaien van meerdere veeleisende zakelijke applicaties.
Ruimte-efficiëntie: Het SFF-formaat past perfect op compacte werkplekken, terwijl het toch volledige connectiviteit biedt, waaronder USB-C en meerdere DisplayPort-uitgangen voor opstellingen met meerdere schermen.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieLENOVO Thinkstation P340 Sff
Voeg een nieuwe verlanglijst toe






















