€ 5,00
LENOVO Thinkstation P340 Mini Pc
€ 899,00 Incl. BTW
€ 742,98 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Voldoende op voorraad
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 32 GB |
| Opslagcapaciteit | 1024 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | NVIDIA QUADRO P1000 MOBILE 4GB GDDR5 |
| Webcam | Nee |
| Processor type | CORE i9 |
| Modeltype | MINI PC |
| Processor | 10900T 1.9 GHz |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Ja |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 3 |
| USB 3 | 3 |
| USB C | 1 |
| Mini display port | Ja |
| Display port | Ja |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Nee |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 18.20 cm x 17.90 cm x 3.70 cm |
| Gewicht | 1.40 kg |
Omschrijving
De Lenovo Thinkstation P340 Tiny verlegt de grenzen van miniatuur-computing door de kracht van een Intel Core i9-processor (10 cores) en een dedicated NVIDIA Quadro P1000 grafische kaart te combineren in een behuizing van slechts 1 liter. Met 32 GB RAM en een enorme 1 TB SSD is dit ISV-gecertificeerde workstation de ultieme tool voor veeleisende professionals die extreme rekenkracht nodig hebben op een minimale werkplek.
Toepassingen:
Intensieve berekeningen en multitasking : Dankzij de 10 cores van de i9-processor en 32 GB RAM verwerkt dit systeem moeiteloos complexe simulaties, massale data-analyse en het vloeiend draaien van talloze zware applicaties.
Professioneel ontwerp en engineering : De Quadro P1000 videokaart maakt het mogelijk om met professionele stabiliteit en precisie te werken in CAD-software (AutoCAD, SolidWorks) en 2D/3D contentcreatie.
Superieure opslagcapaciteit : De 1.000 GB SSD biedt royale ruimte voor grote projecten en bestanden, terwijl het systeem razendsnel blijft reageren.
Toepassingen:
Intensieve berekeningen en multitasking : Dankzij de 10 cores van de i9-processor en 32 GB RAM verwerkt dit systeem moeiteloos complexe simulaties, massale data-analyse en het vloeiend draaien van talloze zware applicaties.
Professioneel ontwerp en engineering : De Quadro P1000 videokaart maakt het mogelijk om met professionele stabiliteit en precisie te werken in CAD-software (AutoCAD, SolidWorks) en 2D/3D contentcreatie.
Superieure opslagcapaciteit : De 1.000 GB SSD biedt royale ruimte voor grote projecten en bestanden, terwijl het systeem razendsnel blijft reageren.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieLENOVO Thinkstation P340 Mini Pc
Voeg een nieuwe verlanglijst toe





















