€ 25,00
LENOVO Thinkpad X13 Yoga Gen 3
Zeer goede staat
€ 449,00 Incl. BTW
€ 371,07 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Voldoende op voorraad
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | INTEL IRIS XE GRAPHICS |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i5 |
| Processor generatie | 12de gen. |
| Processor | 1245U 1.6 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1200 |
| Schermgrootte | 13.3 inch |
| Touchscreen | Ja |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Nee |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 2 |
| USB C | 2 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BES |
| Overstickerd toetsenbord | Ja |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 21.41 cm x 30.50 cm x 1.59 cm |
| Gewicht | 1.19 kg |
Omschrijving
De LENOVO Thinkpad X13 Yoga Gen 3 is een uiterst veelzijdige 13.3 inch 2-in-1 laptop, uitgerust met een krachtige 12e generatie Intel Core i5-processor en Windows 11 Pro. Dankzij het 360-graden scharnier en het Full HD+ touchscreen wisselt u moeiteloos tussen verschillende gebruiksmodi voor maximale flexibiliteit.
Toepassingen:
Hybride gebruik: Het omklapbare ontwerp maakt dit toestel ideaal voor zowel interactieve presentaties als het maken van digitale aantekeningen in tabletmodus.
Efficiënte prestaties: De 12e generatie i5-processor en de Intel Iris Xe graphics zorgen voor een snelle en vloeiende ervaring bij alledaagse taken en multitasking.
Connectiviteit: Voorzien van een HDMI-poort en twee USB-C aansluitingen (met Thunderbolt-ondersteuning) voor het snel koppelen van externe schermen en moderne accessoires.
Toepassingen:
Hybride gebruik: Het omklapbare ontwerp maakt dit toestel ideaal voor zowel interactieve presentaties als het maken van digitale aantekeningen in tabletmodus.
Efficiënte prestaties: De 12e generatie i5-processor en de Intel Iris Xe graphics zorgen voor een snelle en vloeiende ervaring bij alledaagse taken en multitasking.
Connectiviteit: Voorzien van een HDMI-poort en twee USB-C aansluitingen (met Thunderbolt-ondersteuning) voor het snel koppelen van externe schermen en moderne accessoires.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieLENOVO Thinkpad X13 Yoga Gen 3
Voeg een nieuwe verlanglijst toe



















