€ 30,00
DELL Latitude 7410
Zeer goede staat
€ 349,00 Incl. BTW
€ 288,43 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | INTEL UHD GRAPHICS COMET LAKE |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i5 |
| Processor generatie | 10de gen. |
| Processor | 10310U 1.7 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 14 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Nee |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 2 |
| USB C | 2 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BES |
| Overstickerd toetsenbord | Ja |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 20.80 cm x 32.14 cm x 1.93 cm |
| Gewicht | 1.33 kg |
Omschrijving
De DELL Latitude 7410 is een compacte en krachtige 14 inch laptop, uitgerust met een 10e generatie Intel Core i5-processor en Windows 11 Pro. Dit model combineert een slank, hoogwaardig ontwerp met de betrouwbaarheid die nodig is voor dagelijks gebruik, zowel voor studie als werk.
Toepassingen:
Optimale mobiliteit: Dankzij het lichte gewicht en de compacte 14 inch behuizing is dit toestel gemakkelijk mee te nemen in een rugzak of laptoptas.
Efficiënte prestaties: De i5-processor en het Full HD-scherm bieden een prettige ervaring voor tekstverwerking, het bekijken van media en vlot multitasken.
Connectiviteit: Voorzien van HDMI en twee USB-C poorten voor het eenvoudig koppelen van externe schermen, moderne randapparatuur en snelle laders.
Toepassingen:
Optimale mobiliteit: Dankzij het lichte gewicht en de compacte 14 inch behuizing is dit toestel gemakkelijk mee te nemen in een rugzak of laptoptas.
Efficiënte prestaties: De i5-processor en het Full HD-scherm bieden een prettige ervaring voor tekstverwerking, het bekijken van media en vlot multitasken.
Connectiviteit: Voorzien van HDMI en twee USB-C poorten voor het eenvoudig koppelen van externe schermen, moderne randapparatuur en snelle laders.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieDELL Latitude 7410
Voeg een nieuwe verlanglijst toe






















