€ 30,00
DELL Latitude 5511
Goede staat
€ 369,00 Incl. BTW
€ 304,96 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i5 |
| Processor generatie | 10de gen. |
| Processor | 10400H 2.6 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 15.6 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Ja |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 3 |
| USB C | 1 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Ja |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BE |
| Overstickerd toetsenbord | Nee |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 23.60 cm x 35.90 cm x 22.92 cm |
| Gewicht | 1.89 kg |
Omschrijving
De DELL Latitude 5511 is een krachtige 15.6 inch zakelijke laptop, uitgerust met een 10e generatie Intel Core i5-processor (H-serie) en Windows 11 Pro. Dit toestel biedt solide prestaties voor intensief dagelijks gebruik in een professionele omgeving.
Toepassingen:
Hoge prestaties: Dankzij de krachtige i5-10400H processor is deze laptop zeer geschikt voor zwaardere kantoortaken en multitasking.
Vaste werkplek: De ingebouwde LAN-poort en HDMI-aansluiting maken een eenvoudige integratie in een bedraad kantoornetwerk met externe monitoren mogelijk.
Connectiviteit: Voorzien van drie USB 3.0 poorten en een USB-C poort voor een uitgebreide koppeling met diverse randapparatuur.
Toepassingen:
Hoge prestaties: Dankzij de krachtige i5-10400H processor is deze laptop zeer geschikt voor zwaardere kantoortaken en multitasking.
Vaste werkplek: De ingebouwde LAN-poort en HDMI-aansluiting maken een eenvoudige integratie in een bedraad kantoornetwerk met externe monitoren mogelijk.
Connectiviteit: Voorzien van drie USB 3.0 poorten en een USB-C poort voor een uitgebreide koppeling met diverse randapparatuur.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieDELL Latitude 5511
Voeg een nieuwe verlanglijst toe






















