€ 25,00
DELL Xps 13 7390 2-in-1
Zeer goede staat
€ 479,00 Incl. BTW
€ 395,87 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | INTEL IRIS PLUS GRAPHICS G7 |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i7 |
| Processor generatie | 10de gen. |
| Processor | 1065G7 1.3 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1200 |
| Schermgrootte | 13.3 inch |
| Touchscreen | Ja |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Nee |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 0 |
| USB C | 2 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Nee |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BES |
| Overstickerd toetsenbord | Ja |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 20.70 cm x 29.64 cm x 1.31 cm |
| Gewicht | 1.33 kg |
Omschrijving
De DELL XPS 13 7390 2-in-1 is een ultra-veelzijdige 13.3 inch laptop met een 10e generatie Intel Core i7-processor en Windows 11 Pro. Dankzij het 360-graden scharnier en het Full HD+ touchscreen combineert dit toestel de kracht van een laptop met de flexibiliteit van een tablet.
Toepassingen:
Flexibel werken: Het omklapbare scherm en het touchscreen maken dit toestel ideaal voor presentaties, digitale interactie en creatief gebruik.
Premium mobiliteit: Dankzij het extreem slanke ontwerp en de hoogwaardige materialen is deze laptop perfect voor professionals die veel onderweg zijn.
Visuele ervaring: Het 16:10 display biedt extra verticale werkruimte, wat het lezen van documenten en browsen aanzienlijk comfortabeler maakt.
Toepassingen:
Flexibel werken: Het omklapbare scherm en het touchscreen maken dit toestel ideaal voor presentaties, digitale interactie en creatief gebruik.
Premium mobiliteit: Dankzij het extreem slanke ontwerp en de hoogwaardige materialen is deze laptop perfect voor professionals die veel onderweg zijn.
Visuele ervaring: Het 16:10 display biedt extra verticale werkruimte, wat het lezen van documenten en browsen aanzienlijk comfortabeler maakt.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieDELL Xps 13 7390 2-in-1
Voeg een nieuwe verlanglijst toe





















