€ 15,00
DELL Precision 3560
Zeer goede staat
€ 849,00 Incl. BTW
€ 701,65 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 16 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | NVIDIA QUADRO T500 MOBILE 4GB GDDR6 |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i7 |
| Processor generatie | 11de gen. |
| Processor | 1185G7 3 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 15.6 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Ja |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 2 |
| USB C | 2 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Ja |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BES |
| Overstickerd toetsenbord | Ja |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 23.62 cm x 35.78 cm x 2.22 cm |
| Gewicht | 1.59 kg |
Omschrijving
De DELL Precision 3560 is een 15.6 inch mobiel workstation, uitgerust met een 11e generatie Intel Core i7-processor en Windows 11 Pro. Dit model beschikt over een dedicated NVIDIA Quadro T500 grafische kaart voor professionele toepassingen.
Toepassingen:
- Technisch en grafisch werk: De NVIDIA Quadro-videokaart is gecertificeerd voor stabiele prestaties in CAD-software, 2D- en lichte 3D-ontwerpprogramma's.
- Vaste werkplek: Dankzij de ingebouwde LAN-poort en HDMI-aansluiting is het toestel eenvoudig te integreren in een zakelijke netwerkomgeving met externe monitoren.
- Professionele connectiviteit: Voorzien van twee USB-C poorten voor snelle dataoverdracht en een vlotte koppeling met moderne dockingstations.
Toepassingen:
- Technisch en grafisch werk: De NVIDIA Quadro-videokaart is gecertificeerd voor stabiele prestaties in CAD-software, 2D- en lichte 3D-ontwerpprogramma's.
- Vaste werkplek: Dankzij de ingebouwde LAN-poort en HDMI-aansluiting is het toestel eenvoudig te integreren in een zakelijke netwerkomgeving met externe monitoren.
- Professionele connectiviteit: Voorzien van twee USB-C poorten voor snelle dataoverdracht en een vlotte koppeling met moderne dockingstations.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieDELL Precision 3560
Voeg een nieuwe verlanglijst toe






















