€ 30,00
HP Zbook 15u G5
Zeer goede staat
€ 619,00 Incl. BTW
€ 511,57 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 32 GB |
| Opslagcapaciteit | 512 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Webcam | Nee |
| Processor type | CORE i7 |
| Processor generatie | 8ste gen. |
| Processor | 8550U 1.8 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 15.6 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Ja |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 2 |
| USB C | 1 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Ja |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BES |
| Overstickerd toetsenbord | Ja |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 25.10 cm x 37.08 cm x 1.83 cm |
| Gewicht | 1.77 kg |
Omschrijving
De HP Zbook 15u G5 is een 15.6 inch mobiel workstation uitgerust met een 8e generatie Intel Core i7-processor en Windows 11 Pro. Dit model biedt een ruim Full HD-scherm en een volledig toetsenbord inclusief numeriek gedeelte.
Toepassingen:
- Technisch en administratief werk: Dankzij de i7-processor en het numerieke toetsenbord is dit toestel geschikt voor complexe spreadsheets, data-analyse en technisch tekenwerk.
- Vaste werkplek: De aanwezigheid van een LAN-poort en HDMI-aansluiting maakt een eenvoudige integratie in een professionele kantooromgeving mogelijk.
Dit model is niet voorzien van een ingebouwde webcam, wat wenselijk kan zijn in specifieke beveiligde werkomgevingen.
Toepassingen:
- Technisch en administratief werk: Dankzij de i7-processor en het numerieke toetsenbord is dit toestel geschikt voor complexe spreadsheets, data-analyse en technisch tekenwerk.
- Vaste werkplek: De aanwezigheid van een LAN-poort en HDMI-aansluiting maakt een eenvoudige integratie in een professionele kantooromgeving mogelijk.
Dit model is niet voorzien van een ingebouwde webcam, wat wenselijk kan zijn in specifieke beveiligde werkomgevingen.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieHP Zbook 15u G5
Voeg een nieuwe verlanglijst toe






















