€ 85,00
HP Zbook Firefly 14 G7
Zeer goede staat
€ 709,00 Incl. BTW
€ 585,95 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 16 GB |
| Opslagcapaciteit | 512 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | NVIDIA QUADRO P520 4GB GDDR5 |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i7 |
| Processor generatie | 10de gen. |
| Processor | 10510U 1.8 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 14 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Nee |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 2 |
| USB C | 2 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Qwerty |
| Keyboard | US INT |
| Overstickerd toetsenbord | Nee |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 21.46 cm x 32.31 cm x 1.79 cm |
| Gewicht | 1.34 kg |
Omschrijving
De HP Zbook Firefly 14 G7 is een compact 14 inch mobiel workstation met een 10e generatie Intel Core i7-processor en Windows 11 Pro. Dit model is uitgerust met een dedicated NVIDIA Quadro P520 grafische kaart.
Toepassingen:
- Technisch tekenwerk: De Quadro-videokaart is gecertificeerd voor stabiele prestaties in CAD-software en grafische toepassingen.
- Mobiel workstation: Het 14 inch formaat combineert professionele kracht met een lichtgewicht ontwerp voor gebruik onderweg.
- Zakelijke connectiviteit: Voorzien van HDMI en twee USB-C poorten voor een vlotte koppeling met externe schermen en moderne werkplekken.
Toepassingen:
- Technisch tekenwerk: De Quadro-videokaart is gecertificeerd voor stabiele prestaties in CAD-software en grafische toepassingen.
- Mobiel workstation: Het 14 inch formaat combineert professionele kracht met een lichtgewicht ontwerp voor gebruik onderweg.
- Zakelijke connectiviteit: Voorzien van HDMI en twee USB-C poorten voor een vlotte koppeling met externe schermen en moderne werkplekken.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieHP Zbook Firefly 14 G7
Voeg een nieuwe verlanglijst toe























