€ 29,00
LENOVO Thinkpad X390
Goede staat
€ 249,00 Incl. BTW
€ 205,79 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | INTEL UHD GRAPHICS 620 |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i5 |
| Processor generatie | 8ste gen. |
| Processor | 8365U 1.6 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 13.3 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Nee |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 2 |
| USB C | 2 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BES |
| Overstickerd toetsenbord | Ja |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 21.72 cm x 31.19 cm x 1.65 cm |
| Gewicht | 1.22 kg |
Omschrijving
De LENOVO Thinkpad X390 is een compacte 13.3 inch zakelijke laptop, uitgerust met een 8e generatie Intel Core i5-processor en Windows 11 Pro. Dit model is specifiek ontworpen voor maximale mobiliteit zonder in te leveren op prestaties.
Toepassingen:
- Mobiel gebruik: Het lichte en slanke 13.3 inch ontwerp maakt dit toestel ideaal voor gebruikers die veel onderweg zijn of flexibel werken.
- Productiviteit: De i5-processor en het Full HD-scherm bieden een betrouwbare basis voor dagelijkse kantoortaken en videovergaderingen.
- Aansluitingen: Voorzien van HDMI en twee USB-C poorten voor een vlotte koppeling met externe schermen en moderne dockingstations.
Toepassingen:
- Mobiel gebruik: Het lichte en slanke 13.3 inch ontwerp maakt dit toestel ideaal voor gebruikers die veel onderweg zijn of flexibel werken.
- Productiviteit: De i5-processor en het Full HD-scherm bieden een betrouwbare basis voor dagelijkse kantoortaken en videovergaderingen.
- Aansluitingen: Voorzien van HDMI en twee USB-C poorten voor een vlotte koppeling met externe schermen en moderne dockingstations.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieLENOVO Thinkpad X390
Voeg een nieuwe verlanglijst toe























