€ 99,00
DELL Latitude 5290 2-in-1
Goede staat
€ 225,00 Incl. BTW
€ 185,95 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | INTEL UHD GRAPHICS 620 |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i5 |
| Processor generatie | 8ste gen. |
| Processor | 8350U 1.7 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1280 |
| Schermgrootte | 12.3 inch |
| Touchscreen | Ja |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Nee |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 1 |
| USB C | 2 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Nee |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BE |
| Overstickerd toetsenbord | Nee |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 20.90 cm x 29.20 cm x 1.49 cm |
| Gewicht | 1.28 kg |
Omschrijving
De DELL Latitude 5290 2-in-1 is een veelzijdige 12.3 inch tablet-laptop combinatie, uitgerust met een 8e generatie Intel Core i5-processor en Windows 11 Pro. Dit toestel is voorzien van een touchscreen en een afneembaar Azerty-toetsenbord.
Toepassingen:
- Hybride werken: Door het compacte formaat en de mogelijkheid om het toestel als tablet of laptop te gebruiken, is het zeer geschikt voor presentaties, notities en gebruik onderweg.
- Zakelijke productiviteit: De 8e generatie i5-processor levert betrouwbare prestaties voor standaard kantoortaken, e-mail en webbrowsing.
- Randapparatuur: Ondanks het compacte design beschikt het toestel over twee USB-C poorten en een USB 3.0-poort voor het aansluiten van accessoires en externe opslag.
Toepassingen:
- Hybride werken: Door het compacte formaat en de mogelijkheid om het toestel als tablet of laptop te gebruiken, is het zeer geschikt voor presentaties, notities en gebruik onderweg.
- Zakelijke productiviteit: De 8e generatie i5-processor levert betrouwbare prestaties voor standaard kantoortaken, e-mail en webbrowsing.
- Randapparatuur: Ondanks het compacte design beschikt het toestel over twee USB-C poorten en een USB 3.0-poort voor het aansluiten van accessoires en externe opslag.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieDELL Latitude 5290 2-in-1
Voeg een nieuwe verlanglijst toe























