€ 25,00
DELL Latitude 5414 Rugged 14
Zeer goede staat
€ 479,00 Incl. BTW
€ 395,87 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Linux mint |
| Grafische kaart | INTEL HD GRAPHICS 520 |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i5 |
| Processor generatie | 6de gen. |
| Processor | 6300U 2.4 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 14 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Nee |
| Mobiel netwerk | Ja |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 0 |
| USB C | 0 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Nee |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BES |
| Overstickerd toetsenbord | Ja |
Omschrijving
De DELL Latitude 5414 Rugged is een robuuste 14 inch laptop, specifiek ontworpen voor gebruik in veeleisende omgevingen. Het systeem draait op Linux Mint en is voorzien van een 6e generatie Intel Core i5-processor. Dit model beschikt niet over een touchscreen.
**Toepassingen:**
- Industrieel en veldwerk: De verstevigde behuizing biedt bescherming tegen stoten, stof en vocht, wat het toestel geschikt maakt voor werkplaatsen of buitengebruik.
- Mobiele connectiviteit: De ingebouwde ondersteuning voor een mobiel netwerk maakt internettoegang mogelijk op locaties zonder wifidekking.
- Technische uitlezing: Het 14 inch Full HD-scherm biedt een scherpe weergave voor het aflezen van technische schema's en diagnostische software.
**Toepassingen:**
- Industrieel en veldwerk: De verstevigde behuizing biedt bescherming tegen stoten, stof en vocht, wat het toestel geschikt maakt voor werkplaatsen of buitengebruik.
- Mobiele connectiviteit: De ingebouwde ondersteuning voor een mobiel netwerk maakt internettoegang mogelijk op locaties zonder wifidekking.
- Technische uitlezing: Het 14 inch Full HD-scherm biedt een scherpe weergave voor het aflezen van technische schema's en diagnostische software.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieDELL Latitude 5414 Rugged 14
Voeg een nieuwe verlanglijst toe






















