€ 30,00
LENOVO Thinkbook 14 G6
Zeer goede staat
€ 499,00 Incl. BTW
€ 412,40 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | AMD RADEON GRAPHICS VEGA 7 |
| Webcam | Ja |
| Processor type | AMD RYZEN 5 |
| Processor | 7530U 2 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1200 |
| Schermgrootte | 14 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Mobiel netwerk | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BE |
| Overstickerd toetsenbord | Nee |
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieLENOVO Thinkbook 14 G6
Voeg een nieuwe verlanglijst toe






















