€ 40,00
DELL Latitude 5410
Zeer goede staat
€ 339,00 Incl. BTW
€ 280,17 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Voldoende op voorraad
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | INTEL UHD GRAPHICS COMET LAKE |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i5 |
| Processor generatie | 10de gen. |
| Processor | 10310U 1.7 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1366x768 |
| Schermgrootte | 14 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 3 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BE |
| Overstickerd toetsenbord | Nee |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 21.60 cm x 32.31 cm x 2.12 cm |
| Gewicht | 1.47 kg |
Omschrijving
Deze laptop beschikt over een processor i5-10e generatie, waardoor hij snel en efficiënt werkt.
Geniet van het Full HD scherm tijdens het binge-watchen van je favoriete Netflix-series.
Geniet van het Full HD scherm tijdens het binge-watchen van je favoriete Netflix-series.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieDELL Latitude 5410
Voeg een nieuwe verlanglijst toe























