€ 10,00
HP Z2 G4 Workstation
€ 849,00 Incl. BTW
€ 701,65 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 32 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | NVIDIA QUADRO RTX 4000 8GB GDDR6 |
| Webcam | Nee |
| Processor type | CORE i7 |
| Modeltype | TOWER |
| Processor | 9700 3 GHz |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Ja |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 2 |
| USB 3 | 6 |
| USB C | 1 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Ja |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Nee |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 35.60 cm x 16.90 cm x 43.50 cm |
| Gewicht | 7.00 kg |
Omschrijving
De HP Z2 G4 is een uiterst krachtig workstation in tower-uitvoering, ontworpen voor creatieve professionals en engineers. Uitgerust met een 9e generatie Intel Core i7-processor, 32 GB RAM en een krachtige NVIDIA Quadro RTX 4000 (8 GB) grafische kaart, is deze machine geoptimaliseerd voor intensieve visuele taken en gecertificeerd voor de meest veeleisende professionele software.
Toepassingen:
Grafisch en 3D-ontwerp: Dankzij de RTX 4000 videokaart is dit workstation ideaal voor 3D-rendering, CAD-modellering (AutoCAD, SolidWorks) en hoge-resolutie videobewerking.
Rekenkracht en multitasking: Met 32 GB werkgeheugen verwerkt het systeem moeiteloos complexe simulaties en het gelijktijdig draaien van meerdere zware applicaties.
Betrouwbaarheid op workstation-niveau: Gebouwd voor 24/7 gebruik, biedt de Z2-behuizing gereedschapsvrije toegang en eenvoudige uitbreidingsmogelijkheden om mee te groeien met uw toekomstige projecten.
Toepassingen:
Grafisch en 3D-ontwerp: Dankzij de RTX 4000 videokaart is dit workstation ideaal voor 3D-rendering, CAD-modellering (AutoCAD, SolidWorks) en hoge-resolutie videobewerking.
Rekenkracht en multitasking: Met 32 GB werkgeheugen verwerkt het systeem moeiteloos complexe simulaties en het gelijktijdig draaien van meerdere zware applicaties.
Betrouwbaarheid op workstation-niveau: Gebouwd voor 24/7 gebruik, biedt de Z2-behuizing gereedschapsvrije toegang en eenvoudige uitbreidingsmogelijkheden om mee te groeien met uw toekomstige projecten.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieHP Z2 G4 Workstation
Voeg een nieuwe verlanglijst toe





















