€ 5,00
LENOVO Thinkpad X1 Carbon 6th Gen
Zeer goede staat
€ 249,00 Incl. BTW
€ 205,79 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | INTEL UHD GRAPHICS 620 |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i5 |
| Processor generatie | 8ste gen. |
| Processor | 8250U 1.6 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 14 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Nee |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 2 |
| USB C | 2 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Nee |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BES |
| Overstickerd toetsenbord | Ja |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 21.71 cm x 32.35 cm x 1.60 cm |
| Gewicht | 1.13 kg |
Omschrijving
De LENOVO Thinkpad X1 Carbon 6th Gen is een ultra-draagbare 14 inch zakelijke laptop, uitgerust met een 8e generatie Intel Core i5-processor en Windows 11 Pro. Dit model combineert een vederlicht ontwerp met de legendarische Thinkpad-bouwkwaliteit.
Toepassingen:
Mobiel werken: Dankzij de slanke behuizing en het lage gewicht is dit toestel uitermate geschikt voor professionals die veel onderweg zijn.
Zakelijke efficiëntie: De i5-processor en het Full HD-scherm bieden betrouwbare prestaties voor dagelijkse kantoorwerkzaamheden en multitasking.
Moderne connectiviteit: Voorzien van twee USB-C poorten (Thunderbolt) en twee USB 3.2-poorten voor snelle dataoverdracht en koppeling met dockingstations.
Toepassingen:
Mobiel werken: Dankzij de slanke behuizing en het lage gewicht is dit toestel uitermate geschikt voor professionals die veel onderweg zijn.
Zakelijke efficiëntie: De i5-processor en het Full HD-scherm bieden betrouwbare prestaties voor dagelijkse kantoorwerkzaamheden en multitasking.
Moderne connectiviteit: Voorzien van twee USB-C poorten (Thunderbolt) en twee USB 3.2-poorten voor snelle dataoverdracht en koppeling met dockingstations.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieLENOVO Thinkpad X1 Carbon 6th Gen
Voeg een nieuwe verlanglijst toe























