€ 25,00
HP Elitebook 640 G9
Zeer goede staat
€ 599,00 Incl. BTW
€ 495,04 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 16 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | INTEL IRIS XE GRAPHICS |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i5 |
| Processor generatie | 12de gen. |
| Processor | 1245U 1.6 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 14 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Ja |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 0 |
| USB C | 1 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BES |
| Overstickerd toetsenbord | Ja |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 21.30 cm x 32.19 cm x 1.99 cm |
| Gewicht | 1.37 kg |
Omschrijving
Een premium 14 inch zakelijke laptop die elegantie combineert met topprestaties, aangedreven door een razendsnelle 12e generatie i5-processor. Dit toestel biedt de perfecte balans tussen een comfortabel schermformaat en een strak, lichtgewicht design.
**Waarvoor is hij handig?**
- Veeleisend werk: De krachtige 12e generatie processor handelt moeiteloos zwaardere software en intensief multitasken af.
- De perfecte middenweg: Het 14 inch Full HD-scherm werkt overzichtelijk, terwijl het lichte gewicht van slechts 1,37 kg hem ideaal maakt voor onderweg of hybride werken.
- Overal verbonden: Voorzien van een LAN-poort voor stabiel bedraad internet op kantoor, plus USB-C en HDMI voor al je randapparatuur en externe schermen.
**Waarvoor is hij handig?**
- Veeleisend werk: De krachtige 12e generatie processor handelt moeiteloos zwaardere software en intensief multitasken af.
- De perfecte middenweg: Het 14 inch Full HD-scherm werkt overzichtelijk, terwijl het lichte gewicht van slechts 1,37 kg hem ideaal maakt voor onderweg of hybride werken.
- Overal verbonden: Voorzien van een LAN-poort voor stabiel bedraad internet op kantoor, plus USB-C en HDMI voor al je randapparatuur en externe schermen.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieHP Elitebook 640 G9
Voeg een nieuwe verlanglijst toe



















