€ 65,00
PANASONIC Cfxz6-1
Goede staat
€ 225,00 Incl. BTW
€ 185,95 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Voldoende op voorraad
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Grafische kaart | INTEL HD GRAPHICS 620 |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i5 |
| Processor generatie | 7de gen. |
| Processor | 7300U 2.6 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 2160x1440 |
| Schermgrootte | 12 inch |
| Touchscreen | Ja |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Ja |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 3 |
| USB C | 1 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Ja |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | FRENCH |
| Overstickerd toetsenbord | Nee |
Extra informatie Extra informatie
| Gewicht | 0.64 kg |
Omschrijving
Dit is een unieke, ultralichte 12 inch laptop die slechts 0,64 kg weegt! Hij heeft een haarscherp touchscreen (2160x1440 resolutie) en is ondanks zijn compacte formaat uitgerust met opvallend veel aansluitingen. Een robuust en betrouwbaar werkpaard voor onderweg.
Waarvoor is hij handig?
- Extreme mobiliteit: Door het bizar lage gewicht merk je nauwelijks dat hij in je tas zit. Ideaal voor wie veel reist of in het veld werkt.
- Overal inpluggen: Met zowel moderne (USB-C, HDMI) als klassieke (VGA, LAN-poort) aansluitingen kun je op elke locatie moeiteloos presenteren of inpluggen op bedrijfsnetwerken. Perfect voor IT'ers of vertegenwoordigers.
- Visueel werk en presentaties: Het heldere touchscreen met hoge resolutie is ideaal voor het lezen van uitgebreide documenten of het geven van strakke demonstraties aan klanten.
Waarvoor is hij handig?
- Extreme mobiliteit: Door het bizar lage gewicht merk je nauwelijks dat hij in je tas zit. Ideaal voor wie veel reist of in het veld werkt.
- Overal inpluggen: Met zowel moderne (USB-C, HDMI) als klassieke (VGA, LAN-poort) aansluitingen kun je op elke locatie moeiteloos presenteren of inpluggen op bedrijfsnetwerken. Perfect voor IT'ers of vertegenwoordigers.
- Visueel werk en presentaties: Het heldere touchscreen met hoge resolutie is ideaal voor het lezen van uitgebreide documenten of het geven van strakke demonstraties aan klanten.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatiePANASONIC Cfxz6-1
Voeg een nieuwe verlanglijst toe






















