€ 35,00
PANASONIC Toughpad Fz-q2 Mk1
Zeer goede staat
€ 299,00 Incl. BTW
€ 247,11 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Voldoende op voorraad
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Grafische kaart | INTEL HD GRAPHICS 515 |
| Webcam | Ja |
| Processor type | INTEL CORE M |
| Processor | M5-6Y57 1.1 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 12.5 inch |
| Touchscreen | Ja |
Aansluitingen Aansluitingen
| Mobiel netwerk | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Qwerty |
| Keyboard | NONE |
| Overstickerd toetsenbord | Nee |
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatiePANASONIC Toughpad Fz-q2 Mk1
Voeg een nieuwe verlanglijst toe























