€ 30,00
HP Mt45 Mobile Thin Client
Zeer goede staat
€ 185,00 Incl. BTW
€ 152,89 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Voldoende op voorraad
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 128 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | AMD Radeon Vega 8 Graphics |
| Webcam | Ja |
| Processor type | AMD RYZEN 3 |
| Processor | PRO 3300U 2.1 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 14 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Mobiel netwerk | Ja |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BES |
| Overstickerd toetsenbord | Ja |
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieHP Mt45 Mobile Thin Client
Voeg een nieuwe verlanglijst toe






















