€ 65,00
ACER Predator Po7-660
€ 5.499,00 Incl. BTW
€ 4.544,63 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 64 GB |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | NVIDIA GEFORCE RTX 5090 32GB GDDR7 |
| Webcam | Nee |
| Processor type | CORE ULTRA 9 |
| Modeltype | TOWER |
| Processor | 285K 3.7 GHz |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Ja |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 2 |
| USB 3 | 6 |
| USB C | 1 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Ja |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 50.50 cm x 21.90 cm x 48.50 cm |
| Gewicht | 18.20 kg |
Omschrijving
De Acer Predator Orion 7000 PO7-660 is een zware high-end gamingdesktop gericht op gamers, streamers en content creators
Ideaal voor:
- 4K gaming / ultra settings
- VR en toekomstige AAA-games
- Videobewerking (Premiere Pro, DaVinci)
- Streaming + gaming tegelijk
- 3D rendering / AI-workloads
- Zware multitasking
Deze verkeerd in nieuwstaat en zit nog in de originele doos
Sterke punten:
- Zeer krachtige Intel Core Ultra 7/9 CPU
- RTX 5090 videokaart
- Goede koeling en stil onder belasting
- Veel uitbreidingsmogelijkheden (RAM, SSD’s)
- Premium behuizing met goede airflow
Ideaal voor:
- 4K gaming / ultra settings
- VR en toekomstige AAA-games
- Videobewerking (Premiere Pro, DaVinci)
- Streaming + gaming tegelijk
- 3D rendering / AI-workloads
- Zware multitasking
Deze verkeerd in nieuwstaat en zit nog in de originele doos
Sterke punten:
- Zeer krachtige Intel Core Ultra 7/9 CPU
- RTX 5090 videokaart
- Goede koeling en stil onder belasting
- Veel uitbreidingsmogelijkheden (RAM, SSD’s)
- Premium behuizing met goede airflow
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieACER Predator Po7-660
Voeg een nieuwe verlanglijst toe





















