€ 85,00
DELL Latitude 5521
Zichtbare gebruikssporen
€ 439,00 Incl. BTW
€ 362,81 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 16 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | INTEL UHD GRAPHICS |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i5 |
| Processor generatie | 11de gen. |
| Processor | 11400H 2.7 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 15.6 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Ja |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 3 |
| USB C | 1 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Ja |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BE |
| Overstickerd toetsenbord | Nee |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 23.30 cm x 35.70 cm x 24.05 cm |
| Gewicht | 1.79 kg |
Omschrijving
De DELL Latitude 5521 is een krachtige 15.6 inch laptop, uitgerust met een 11e generatie Intel Core i5-processor (H-serie) en Windows 11 Pro. Dit toestel biedt solide prestaties en een groot schermoppervlak, ideaal voor intensief dagelijks gebruik door zowel studenten als professionals.
Toepassingen:
Hoge rekenkracht: Dankzij de krachtige i5-11400H processor is deze laptop uitermate geschikt voor zwaardere computertaken, multitasking en vlot studiewerk.
Vaste werkplek: De ingebouwde LAN-poort en HDMI-aansluiting maken een eenvoudige integratie mogelijk in een bekabeld netwerk met externe monitoren.
Connectiviteit: Voorzien van drie USB 3.0 poorten en een USB-C poort voor het vlot koppelen van diverse randapparatuur en opslagmedia.
Toepassingen:
Hoge rekenkracht: Dankzij de krachtige i5-11400H processor is deze laptop uitermate geschikt voor zwaardere computertaken, multitasking en vlot studiewerk.
Vaste werkplek: De ingebouwde LAN-poort en HDMI-aansluiting maken een eenvoudige integratie mogelijk in een bekabeld netwerk met externe monitoren.
Connectiviteit: Voorzien van drie USB 3.0 poorten en een USB-C poort voor het vlot koppelen van diverse randapparatuur en opslagmedia.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieDELL Latitude 5521
Voeg een nieuwe verlanglijst toe





















