€ 50,00
LENOVO Thinkcentre M920x Tiny
€ 375,00 Incl. BTW
€ 309,92 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 16 GB |
| Opslagcapaciteit | 512 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | RADEON RX 560 4GB GDDR5 |
| Webcam | Nee |
| Processor type | CORE i5 |
| Modeltype | MINI PC |
| Processor | 9500T 2.2 GHz |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Ja |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 3 |
| USB C | 1 |
| Mini display port | Ja |
| Display port | Ja |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 1.89 cm x 1.79 cm x 3.54 cm |
| Gewicht | 1.32 kg |
Omschrijving
De Lenovo Thinkcentre M920x Tiny is een ultra-krachtige 'Mini PC' die de grenzen van het 1-liter formaat verlegt. In tegenstelling tot standaardmodellen is deze 'x'-versie uitgerust met een dedicated AMD Radeon RX 560 (4 GB) grafische kaart, wat superieure visuele kracht biedt voor professionals die grafische prestaties nodig hebben op een uiterst kleine werkplek.
Toepassingen:
Compacte grafische kracht: Dankzij de dedicated Radeon-chip is dit model ideaal voor lichte videobewerking, fotoretouche en complexe multi-monitor opstellingen.
Vloeiende multitasking: Met een 9e generatie Intel Core i5-processor en 16 GB RAM verwerkt hij moeiteloos veeleisende kantoorapplicaties en Windows 11 Pro.
Geavanceerde connectiviteit: Voorzien van USB-C, DisplayPort, HDMI en Mini DisplayPort, biedt dit toestel een uitzonderlijke flexibiliteit voor randapparatuur en schermen ondanks zijn kleine omvang.
Toepassingen:
Compacte grafische kracht: Dankzij de dedicated Radeon-chip is dit model ideaal voor lichte videobewerking, fotoretouche en complexe multi-monitor opstellingen.
Vloeiende multitasking: Met een 9e generatie Intel Core i5-processor en 16 GB RAM verwerkt hij moeiteloos veeleisende kantoorapplicaties en Windows 11 Pro.
Geavanceerde connectiviteit: Voorzien van USB-C, DisplayPort, HDMI en Mini DisplayPort, biedt dit toestel een uitzonderlijke flexibiliteit voor randapparatuur en schermen ondanks zijn kleine omvang.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieLENOVO Thinkcentre M920x Tiny
Voeg een nieuwe verlanglijst toe























