€ 55,00
DELL Latitude 3520
Zeer goede staat
€ 649,00 Incl. BTW
€ 536,36 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 16 GB |
| Opslagcapaciteit | 512 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | NVIDIA GEFORCE MX450 2GB GDDR5 |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i7 |
| Processor generatie | 11de gen. |
| Processor | 1165G7 2.8 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 15.6 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Ja |
| Mobiel netwerk | Ja |
| USB 2 | 1 |
| USB 3 | 2 |
| USB C | 1 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Ja |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Qwerty |
| Keyboard | US INT |
| Overstickerd toetsenbord | Nee |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 24.10 cm x 36.10 cm x 1.81 cm |
| Gewicht | 1.79 kg |
Omschrijving
De DELL Latitude 3520 is een 15.6 inch laptop met een 11e generatie Intel Core i7-processor en Windows 11 Pro. Dit model is uitgerust met een dedicated NVIDIA GeForce MX450 grafische kaart.
Toepassingen:
- Grafische taken: De NVIDIA-videokaart biedt extra kracht voor lichte grafische bewerkingen en videoweergave.
- Connectiviteit: Voorzien van een LAN-poort en ondersteuning voor een mobiel netwerk voor internettoegang op elke locatie.
- Zakelijk gebruik: Het Full HD-scherm en de i7-processor maken het toestel geschikt voor intensieve kantoortaken.
Toepassingen:
- Grafische taken: De NVIDIA-videokaart biedt extra kracht voor lichte grafische bewerkingen en videoweergave.
- Connectiviteit: Voorzien van een LAN-poort en ondersteuning voor een mobiel netwerk voor internettoegang op elke locatie.
- Zakelijk gebruik: Het Full HD-scherm en de i7-processor maken het toestel geschikt voor intensieve kantoortaken.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieDELL Latitude 3520
Voeg een nieuwe verlanglijst toe























