€ 5,00
DELL Latitude 7320 Detachable
Zeer goede staat
€ 599,00 Incl. BTW
€ 495,04 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Bijna uitverkocht
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 16 GB |
| Opslagcapaciteit | 512 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | INTEL IRIS XE GRAPHICS |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i7 |
| Processor generatie | 11de gen. |
| Processor | 1180G7 1.3 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1280 |
| Schermgrootte | 13.3 inch |
| Touchscreen | Ja |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Nee |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 0 |
| USB C | 2 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Nee |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Bediening Bediening
| Keyboard | NONE |
| Overstickerd toetsenbord | Nee |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 20.80 cm x 28.90 cm x 0.90 cm |
| Gewicht | 0.80 kg |
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieDELL Latitude 7320 Detachable
Voeg een nieuwe verlanglijst toe





















