€ 5,00
LENOVO Thinkpad L13
Zeer goede staat
€ 249,00 Incl. BTW
€ 205,79 Excl. BTW
Excl. € 3,00 Privékopievergoeding
Voldoende op voorraad
Voor 15u besteld, morgen geleverd!
Een glimlach nodig?
Kom langs in onze winkel
Aanbevolen combinaties
Specificaties
Belangrijke eigenschappen Belangrijke eigenschappen
| RAM | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB SSD |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafische kaart | INTEL UHD GRAPHICS COMET LAKE |
| Webcam | Ja |
| Processor type | CORE i5 |
| Processor generatie | 10de gen. |
| Processor | 10310U 1.7 GHz |
Scherm Scherm
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Schermgrootte | 13.3 inch |
| Touchscreen | Nee |
Aansluitingen Aansluitingen
| Lan poort | Nee |
| Mobiel netwerk | Nee |
| USB 2 | 0 |
| USB 3 | 2 |
| USB C | 2 |
| Mini display port | Nee |
| Display port | Nee |
| Mini HDMI | Nee |
| HDMI | Ja |
| VGA | Nee |
| DVI | Nee |
| Numeriek toetsenbord | Nee |
Bediening Bediening
| Taal toetsenbord | Azerty |
| Keyboard | BES |
| Overstickerd toetsenbord | Ja |
Extra informatie Extra informatie
| Afmetingen (D x B x H) | 21.90 cm x 31.15 cm x 1.76 cm |
| Gewicht | 1.38 kg |
Omschrijving
Een lichte, betrouwbare 13.3 inch laptop die perfect is voor alledaags gebruik. Met de i5 processor en 8 GB werkgeheugen start je razendsnel op en wissel je soepel tussen je standaard programma's.
**Waarvoor is hij handig?**
- Basis kantoorwerk & Studie: Ideaal voor tekstverwerking, e-mails en vlot surfen op het web.
- Voor onderweg: Weegt slechts 1,38 kg en past moeiteloos in je tas voor werk of school.
- Direct professioneel aan de slag: Standaard uitgerust met Windows 11 Pro en handige usb- en HDMI-aansluitingen voor externe schermen.
**Waarvoor is hij handig?**
- Basis kantoorwerk & Studie: Ideaal voor tekstverwerking, e-mails en vlot surfen op het web.
- Voor onderweg: Weegt slechts 1,38 kg en past moeiteloos in je tas voor werk of school.
- Direct professioneel aan de slag: Standaard uitgerust met Windows 11 Pro en handige usb- en HDMI-aansluitingen voor externe schermen.
Lees meer
Bijpassende accessoires
Hulp nodig? Of heb je een vraag? Bekijk zeker onze FAQ
Winkelmandje0 artikel(en)
ProductreservatieLENOVO Thinkpad L13
Voeg een nieuwe verlanglijst toe























